Top Ten Reviews Antivirus Test Sonuçları İncelemesi

Top Ten Reviews antivirus, intenet security, yazılım, otomobil teknolojileri, cep telefonu, ev güvenlik sistemleri gibi birçok kategoride bağımsız bir şekilde inceleme yapan bir kuruluştur.

İnternet sitesine giriş yapıldığında üst menüdeki “Reviews” bağlantısından test kategorilerine ve en çok ziyaret edilen test sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

top ten reviews ana sayfa

“Software” kategorisi tıklandığında yazılım incelemeleri açılmaktadır;

toptenreviews yazılım inceleme kategorisi

Sayfadaki “Security & Privacy” bölümüne tıklanınca güvenlikle ilgili yazılımların inceleme kategorilerine ulaşılabilir. “Internet Security Suites Software Reviews” bölümüne tıklanınca Internet security programlarına ait inceleme sonuçlarına ulaşılabilir.

toptenreviews-internet-security-incelemesi

Sonuç parametrelerinin anlamları; Overall Rating(Toplam Değerlendirme), Performance(Performans), Features(Özellikler), Help&Support(Destek)

Özellikle dikkat edilmesi gereken diğer parametreler; Protection(koruma), Antimalware, Antiphishing, Safe Browsing(güvenli gezinti), Antispyware, Firewall(güvenlik duvarı).

Sonuçlarda yer alan İnternet security yazılımları için de yukarıda bahsedilen özelliklerin özellikle olması bilgisayarınızın güvenliği için önemlidir.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments