TopTenReviews Antivirus Test Sonuçları İncelemesi

TopTenReviews antivirus, yazılım, otomobil teknolojileri, cep telefonu, ev güvenlik sistemleri gibi birçok kategoride bağımsız bir şekilde inceleme yapan bir kuruluştur. Resmi İnternet adresine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Siteye giriş yapıldığında üst menüdeki “Reviews” bağlantısından test kategorilerine ve en çok ziyaret edilen test sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

toptenreviews antivirus ana sayfa

“Software” kategorisi tıklandığında yazılım incelemeleri açılmaktadır;

top ten reviews yazılım inceleme kategorisi

Sayfadaki “Security & Privacy” bölümüne tıklanınca güvenlikle ilgili yazılımların inceleme kategorilerine ulaşılabilir. “Internet Security Suites Software Reviews” bölümüne tıklanınca Internet security programlarına ait inceleme sonuçlarına ulaşılabilir.

topten reviews internet security incelemesi

Sonuç parametrelerinin anlamları; Overall Rating(Toplam Değerlendirme), Performance(Performans), Features(Özellikler), Help&Support(Destek)

Özellikle dikkat edilmesi gereken diğer parametreler; Protection(koruma), Antimalware, Antiphishing, Safe Browsing(güvenli gezinti), Antispyware, Firewall(güvenlik duvarı).

TopTenReviews antivirus test sonuçlarında yer alan internet security yazılımları içinde yukarıda bahsedilen özelliklerin özellikle olması bilgisayarınızın güvenliği için önemlidir.

Paylaş Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
Yazıya yapılan yorumlar