Dracula Virüs Temizleyici 2010

dracula virüs temizleyici 2010

1- ÖZELLİKLERİ

  • Dracula Virüs Temizleyici 2010 bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları tutan klasörleri (temp, prefetch vb.) temizler.
  • Virüs veri tabanında bulunan Zararlıları silen bir virüs temizleme programı.
  • Diğer antivirüs programlarının virüsü silmesine rağmen tam anlamıyla düzeltilemeyen görev yöneticisi ve kayıt defterinin devre dışı kalması, İnternet Explorer başlangıç sayfasının değiştirilememesi gibi birçok sorunu çözer.

2- YENİLİKLER

  • USB Disk Görüntüleme özelliği eklendi, bu sayede bilgisayara bağlı olan taşınabilir bellek ve disklerde virüs olması muhtemel dosyalar görüntülenmektedir.
  • Sistem açılışını gösterme özelliği eklendi,  Windows açılışında çalışan uygulamaların görüntülenip şüphelendiklerinizin pasif veya aktif duruma getirilmesi.
  • Aktif koruma (usb virüs koruma) eklendi, taşınabilir bellek, disk takılması durumunda virüs bulaşmadan önce tedbir amaçlı uyarılma ve onay durumunda usb virüs temizleme işlemi gerçekleşmesi.

3- UYARILAR

  • Program herhangi bir şirkete ait değildir, programın tek yazarı Mevlüt AKSU’dur. Program tanıtım amaçlı web sitelerinde yayınlanabilir ancak http://www.yazguven.com kaynak olarak gösterilmelidir.
  • Programın düzgün çalışması için en az Microsoft .Net Framework 2.0 gereklidir. Windows Vista ve Windows 7 yüklü sistemlerde .Net Framework’un daha ileri sürümleri bulunduğu için tekrar indirilmesine gerek yoktur.
  • Aktif koruma, gerçek zamanlı sistem koruması anlamına gelmemektedir. Aktif koruma durumundayken taşınabilir disk veya belleğinizi bilgisayara takmanız durumunda virüs varsa Dracula Virüs Temizleyici 2010 sizi silmeniz konusunda bilgilendirecektir. Aktif koruma olmasına rağmen virüs bulunamamış olsa bile açmadan önce Usb Disk Görüntüle ekranına göz atmanız tavsiye edilir.

Aktif korumanın (usb virüs koruma) Windows başlangıcında çalışabilmesi  için aşağıdaki koşulların sağlanması gerekir;

XP Kullanıcıları : Problemsiz çalışır.

Vista Kullanıcıları : Kullanıcı Hesap Denetimi kapalı olmalıdır.

Windows 7 Kullanıcıları : Kullanıcı hesabı denetimi ayarı en düşük seviyede olmalıdır.

-Dracula Virüs Temizleyici 2010 ücretsiz virüs temizleme programı ile virüslerin temizlenmesi garanti edilmez, sisteme gelebilecek zarardan ötürü üretici sorumlu değildir.

4- GELİŞTİRME

-Programın virüs veri tabanının artması için Ayarlar formundan virüs gönderebilirsiniz. Virüs veri tabanı oluşması için virüslü dosyayı sıkıştırılmış dosya biçiminde doğrudan virus@yazguven.com adresine de mail olarak gönderebilirsiniz.

5- İNDİRME SEÇENEKLERİ

*Dracula Virüs Temizleyici 2010

indir

*Microsoft .NET Framework 2.0 SP2

indir

*Windows Installer 4.5 (.NET Framework Kurulumunda Hata Alıyorsanız)

indir

Yukarıda belirtilen indirme seçeneklerinde öncelikle Dracula Virüs Temizleyici 2010 bağlantısına tıklayarak programı indirin. Program kurulduktan sonra çalıştırdığınızda .NET Framework hatası alırsanız Microsoft .NET Framework bağlantısına tıklayıp onu da indirip kurun. Eğer .Net Framework kurulumu için hata alırsanız Windows Installer 4.5 bağlantısına tıklayıp indirin ve kurun. Yeni Windows işletim sistemlerinde .NET Framework yüklü geldiği için muhtemelen sadece Dracula Virüs Temizleyici 2010 ‘u kurup çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Paylaş Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google+'da Paylaş

Yazıya yapılan yorumlar

69 Yorum - "Dracula Virüs Temizleyici 2010"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
wpDiscuz